O Hemos


Firma istnieje na rynku od 2012 roku. Od samego początku naszą działalność opieramy na współpracy z kilkoma sprawdzonymi i renomowanymi przedsiebiorstwami produkującymi towary, których jakości jesteśmy pewni w 100%. Także większość naszych pracowników ma już kilkuletni staż pracy w naszej firmie, co przekłada się bezpośrednio na bogate doświadczenie zarówno w kwestii montażu stolarki okiennej czy drzwiowej, jak i na płaszczyźnie profesjonalnej obsługi klienta.

Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo okna PCV, aluminium, drewniane i dachowe, drzwi zewnetrzne Wikęd, HDK, Komsta i Gerda, bramy garażowe segmentowe i rolowane renomowanych firm, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery okienne i drzwiowe, żaluzje oraz parapety zewnętrzne i wewnętrzne mdf, pcv i konglomeraty. Wykonujemy zaluzje fasadowe, pergole, markizy sunbreaker'y, refleksole i ogrody zimowe. Z powodzeniem zajmujemy się tez wykonywaniem elewacji budynku. Docieplenia z najl;epiej dobranych materiałów.


 Indywidualne podejście do każdego klienta jest naszym celem nadrzędnym. Poświęcamy klientom tyle czasu, ile potrzebują, niezależnie od wielkości zamówienia, bowiem Państwa zadowolenie jest dla nas bezcenne. Doradzamy, przygotowujemy bezpłatne kosztorysy, zajmujemy się pomiarami.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, zapewniamy także stały serwis. Dzięki temu posiadamy już liczne grono zadowolonych z naszych usług klientów zarówno na rynku polskim, czeskim jak i niemieckim, którzy polecają nas swoim rodzinom i znajomym, dzieki czemu liczba klientów naszej firmy dynamicznie i stale wzrasta.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, mając jednocześnie nadzieję, że wkrótce i Wy dołączycie do grona naszych stałych klientów. Mogą być Państwo pewni, że wybór naszej firmy jest słuszny!