Rolety » Rolety w systemie adaptacyjnym-elewacyjnym

Rolety zewnętrzne to bezpieczeństwo i komfort dla Twojego domu. Dzięki nim wnętrza domu są chronione przed działaniem warunków atmosferycznych oraz nieproszonych gości. Posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe: rygle ręczne i automatyczne, zamek i wieszak antywłamaniowy. Swietna termoizolacja pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę we wnętrzu domu. Rolety są proste w obsłudze, posiadają prosty i niezawodny system napędowy, dzięki któremu użytkowanie rolet jest jeszcze prostsze.

Rolety dobierane są indywidualnie po uprzednim pomiarze i oględzinach miejsca montażu. Dzięki temu idealnie pasują do obiektu, także pod względem stylu i kolorystyki.


Cechy charakterystyczne:

  • Zabezpieczenia antywłamaniowe oraz mocne pancerze utrudniają włamanie jak również chronią przed wandalizmem.

  • Rygiel ręczny - stosowany w roletach w systemie adaptacyjnym, montowany w listwie dolnej rolety. Skutecznie utrudnia podniesienie rolety z zewnątrz, obsługiwany ręcznie po opuszczeniu rolety.

  • Rygiel automatyczny - montowany w listwie dolnej rolety, nie wymaga obsługi ręcznej. Skutecznie utrudnia podniesienie rolety z zewnątrz.

  • Zamek baskwilowy - zamknięcie kluczowe montowane w listwie dolnej rolety, obsługiwane obustronnie.

  • Wieszak antywłamaniowy - (stosowany w roletach z napędem elektrycznym), montowany na wale nawojowym, uniemożliwia podniesienie rolety z zewnątrz.

  • Zastosowana w profilach aluminiowych bezfreonowa pianka poliuretanowa stanowi przegrodę termiczną.

  • Napędy elektryczne wyposażone w sterowniki klawiszowe czy kluczowe lub sterowniki radiowe o ciekawym wzornictwie i bogatej kolorystyce, wyposażone w ekrany ciekłokrystaliczne.

  • Zastosowane w roletach systemy sterujące umożliwiają podłączenie do nich innych urządzeń w budynku np. automatyka bram wjazdowych czy garażowych, oświetlenia.


Podstawowym automatem napędowym są ręczne nawijarki linki lub taśmy

Podstawowym automatem napędowym są ręczne nawijarki linki lub taśmy

Napędy elektryczne stanowią rozwiązanie dla klientów ceniących wygodę

Napędy elektryczne stanowią rozwiązanie dla klientów ceniących wygodę