Rolety » Rolety w systemie podtynkowym INTEGRO

Nowoczesne i eleganckie rolety do stosowania pod tynkiem. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym pozwalają na oszczędność energii, a właściwości tłumienia hałasu znacząco wpłyną na komfort użytkowania. Rolety w systemie podtynkowym INTEGRO polecane sa przede wszystkim do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach. Możliwe jest również zamontowanie  w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża.


Cechy charakterystyczne:

  • Skrzynka roletową po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.
  • Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku.
  • W systemie Integro istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).
  • Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku.
     
  • Możliwość zastosowania siatki przeciwinsektowej, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.