Parapety » Wewnętrzne

W naszej ofercie znajduje się szereg różnorodnych, wykonanych z różnych matriałów parapetów. Każdy z nich wykonany jest z należytą starannoscią gwarantującą elegancki wygląd wnętrza.


Parapety z konglomeratu marmurowego


Bardzo estetyczne, poprawiają wygląd każdego wnętrza.Przeznaczony do montażu z oknami z PVC, drewnianymi
i wykonanymi z aluminium. Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Ze względu na różnice w strukturze materiału konglomeraty drobnoziarniste w stosunku do gruboziarnistych mają trzykrotnie mniejszą nasiąkliwość (absorpcję wody), dwukrotnie większą wytrzymałość na zginanie, o ok. 30% większą wytrzymałość na ściskanie.

1. Botticino

2. Polare

3. Ariston

4. Calacatta

5. Bianco Neve

6. Misty White

7. Siver Grey

8. Maremma

9. Bianco Ghiacia

10. Rosso Verona

Parapety komorowe PCV

Parapety produkowane z twardego PCV, strona wierzchnia pokryta laminatem HPL gr. 2 mm oraz folią ochronną. Dostępne kolory: biały, buk, marmurek, złoty dąb, mahoń, dąb bagienny

Parapety renowacyjne PCV

Parapety nakładkowe wykonane z komórkowej, formowanej pianki oraz współwytłaczanej , twardej, odpornej na uszkodzenia zabezpieczającej powłoki. Z wierzchu pokryte laminatem HPL. Szerokości: 225 - 375 mm, kolory: marmur, biały

Parapety postforming

Postforming to technologia wykonywania elementów meblowych i elementów wykończenia wnętrz, która polega na pokryciu materiału bazowego najczęściej płyty wiórowej – laminatem dekoracyjnym. Laminaty stosowane do produkcji naszych parapetów mają od 0,4 mm do 1 mm. Nasze produkty spełniają wszelkie normy wytrzymałościowe, są odporne na ścieranie i dobrze zabezpieczone  przed wchłanianiem wilgoci.

Parapety lakierowane

Parapety są wykonane z płyt MDF, które pokryte są lakierem akrylowym.
materiał podstawowy - płyta MDF,
materiał pokrywający - lakiery poliuretanowe,
zabezpieczone folią

Wybrane wzory:

 

Parapety drewnopodobne

materiał podstawowy - płyta MDF,
materiał pokrywający - okleina naturlana: dąb, mahoń, buk, jesion, lakiery lazurowe
wymiary wg życzeń klienta, powierzchnia strukturalna,
zabezpieczone folią

Parapety są wykonane z płyt MDF, które pokryte są fornirem mahoniowym lub dębowym. Cechuje je stetyka wykonania przy zastosowaniu wysokiej jakości lakierów akrylowych oraz naturalnych fornirów dębowych, bukowych, mahoniowych, jesionowych, jednolitą gładkość z czym związana jest łatwość w utrzymaniu czystości, szybkości oraz łatwości montażu, możliwość wyboru rodzaju powierzchni (mat lub połysk) oraz praktycznie nie ograniczonego kształtu. Parapety na czas magazynowania, transportu i montażu zabezpieczone są folią ochronną.

Wybrane wzory:

Naturalna okleina bubinga, pokryta lakierem bezbarwnym

Naturalna okleina bubinga, pokryta lakierem bezbarwnym

Naturalna okleina bukowa pokryta lakierem bezbarwnym

Naturalna okleina bukowa pokryta lakierem bezbarwnym

Naturalna okleina dębowa bejcowana na dąb bagienny, pokryta lakierem b

Naturalna okleina dębowa bejcowana na dąb bagienny, pokryta lakierem b